Zdravé prodejny Kladno

Řazení podle:
Abecedně
Procedura:

Svět zdraví

Zabýváme se analýzou genů, testováním krve a pH organismu, ale také fyzických i psychických dispozic. S naší metodou získáte nejlepší postup k dosažení optimální váhy a ke zlepšení zdravotního stavu.
Váňova 3226, Kladno, 272 01

Domek zdraví

Zaměřujeme se na prodej produktů v BIO kvalitě bez konzervačních látek nebo barviv a také na produkty šetrné k životnímu prostředí.
náměstí Starosty Pavla 5, Kladno, 272 01

VITALAND

Obchod se specializuje na sportovní výživu a doplňky stravy od prověřených českých i zahraničních firem. Prodáváme vše pro sport, zdraví, krásu a aktivní životní styl.
Americká 2777, Kladno-Kročehlavy, 272 01

Vaše krabičky

Provozujeme internetový pětichodového dietního menu, které je sestavené certifikovaným výživovým poradcem. Jídla připravujeme každý den čerstvá ze zdravých surovin. Nabízíme možnost zakoupení obědů, dopoledního menu a obědu nebo večeře.
, Kladno, 272 01

Baby-Bio, s.r.o.

Zabýváme se distribucí dětské výživy a potravin v bio kvalitě. V našem sortimentu naleznete je rýžový škrob, jáhlová kaše, ovesné vločky, krupice, müsli a čaje nebo přesnídávky.
Bellevue 3246, Kladno, Kročehlavy, 272 01

VETO ECO, s.r.o.

Japonskými moderními technologiemi vyrábíme produkty ze sóji.
Sportovců 520, Kladno, Rozdělov, 272 04

RINKAV Company, s.r.o.

Dovážíme výrobky ze sibiřského cedru se specializací na čistý cedrový olej lisovaný za studena, zajišťujeme kamenný i internetový prodej výrobků.
Fügnerova 78, Kladno, Kročehlavy, 272 01

ZDRAVÉ bistro

Zdravé bistro nabízí kvalitní a plnohodnotné bezmasé pokrmy. Vyrábíme zdravou stravu vhodnou pro vegetariány, bezlepková a veganská jídla, jídla vhodná pro redukční diety nebo pro vitariány. Připravujeme občerstvení na různé akce, pečeme i bezlepkové nebo veganské pečivo.
Havířská 1414, Kladno, 272 01

Bioshop Kopretina

Prodejna s biokavárnou a velkým dětským koutkem prodáváme biopotraviny, zdravou výživu, ekodrogerii a biokosmetiku.
Ivana Olbrachta 84, Kladno, 272 01

SIMBRA, s.r.o.

Prodáváme bezlepkové a bezlaktózové potraviny potraviny a kosmetiku. Nabízíme také bedýnky se sezónním zbožím. V prodeji máme i špaldové těstoviny, celozrnnou mouku, pohankovou mouku, čaje, čistící prostředky a mnoho dalšího.
Dr. Vrbenského 31, Kladno, 272 01

Monika Launová

Prodáváme produkty zdravé výživy, nabízíme bezlepkové a bio potraviny, ajurvédskou kosmetiku, bylinné čaje a mnoho dalších výrobků.
Arménská 3277, Kladno-Kročehlavy, 272 01

JRS Česká a Slovenská republika, organizační složka

Zabýváme se velkoobchodním prodej výrobků z pšeničné, ovesné či hrachové a jablečné vlákniny.
Jarosl. Kociána 1095, Kladno, Kročehlavy, 272 01