Zdravé prodejny Plzeň

Řazení podle:
Abecedně
Procedura:

Centrum zdraví a krásy

Centrum zdraví nabízí poradenské služby. Specialisté provádí kompletní analýzu a vytvoří program pro udržení zdraví. Zabývá se tvorbou výživových programů při redukci váhy, programy pro sportovce, zvyšováním váhy a svaloviny, podpůrnou výživou při nejrůznějších onemocněních – alergie, snížená imunita, onkologické potíže, bolesti kloubů, dermatologické potíže a další. V neposlední řadě se soustředí na odstraňování chronické únavy a stresu. Dále se zabývá prodejem vitamínů a potravinových doplňků.
Slovanská třída 25, Plzeň, 32600

Krámek zdraví z přírody

Obchod nabízí celou řadu přírodních produktů, českou homeopatii, bachovy esence, bylinné kapky a směsi, doplňky výživy, vitamíny, bylinné čaje a kávu.
Terezie Brzkové 15, Plzeň, 318 00

Zdravé stravování, s.r.o.

Firma nabízí krabičkové diety v několika programech, pro zdraví, pro sport, pro kojící maminky, bezmasé, bezlepkové a speciální program pro diabetiky, který vychází z programu pro zdraví. Je možná individuální úprava jídelníčku a varianty celodenní, dopolední, odpolední i jednotlivá samostatná jídla.
Na Roudné 443/18, Plzeň, 30100

Náš grunt

Náš grunt patří mezi síť prodejen, které nabízí potraviny českého původu. Místní dodavatelé jej zásobují domácími uzeninami, mléčnými výrobky, pečivem, zeleninou a nápoji.
Na Roudné 105/1, Plzeň, 301 00

Farmářský obchod Plzeň SLOVANY

Cílem farmářského obchodu je nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Dodavatelsky preferuje místní produkty z Plzeňského kraje. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Obchod se zaměřuje na ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci.
Lobezská 63, Plzeň, 326 00

Farmářský obchod Plzeň CENTRUM

Farmářský obchod se snaží nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Dodavatelsky preferuje místní plzeňské produkty. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Obchod se zaměřuje na ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci.
Šafaříkovy sady 3, Plzeň, 301 00

Plzák z Plzně, s.r.o.

Obchod s farmářskými uzeninami nabízí klobásy, originálně ochucené uzené sýry, uzený bůček a dalších kousků z libového masa (kýty, pečeně, krkovice) a další produkty, které majitel sám vyrábí.
Dřevěná 101/7, Plzeň, 301 00

Biorganic.cz

Firma je dovozcem a distributorem bionápojů a biopotravin. Jedná se o limonády, a piva v kvalitě bio, která jsou nepasterizována a většinou i nefiltrována (klasická, kvasnicová, speciály, nealkoholická, bezlepková).
IN-SIDE CZ s.r.o., Plzeň, 326 00

Tria elia

Obchod nabízí potraviny řecké a krétské produkce, čaje a byliny, vína a destiláty, olivový olej, koření, olivy, oříšky, tymiánový med, a další bio produkty.
Bezručova 32, Plzeň, 301 00

Biotta

Obchod nabízí sortiment biopotravin, přírodních doplňků stravy a bio nápojů. Ovocné a zeleninové šťávy a další produkty.
Malostranská 7, Plzeň, 326 00

HerBio, s.r.o.

Obchod nabízí byliny a čaje, potraviny zdravé výživy, bezlepkové, bezvaječné, dia, bezlaktózové i pro sortiment potravin pro vegany.
V Šipce 653/8, Plzeň, 301 00

ABCD potraviny

Internetový obchod prodává speciální potraviny pro alergiky, dia potraviny, bezlepkové potraviny, bio potraviny a další výrobky bez chemie, konopné výrobky, luštěny a rýži, ořechy a sušené plody a další potraviny.
Nad Radbuzou 98/11, Plzeň, 301 00

Marie Hrubá

Obchod nabízí produkty zdravé výživy, bylinné elixíry a čaje, šťávy, pečivo, sušenky, obilné kaše, obiloviny a luštěniny v bio kvalitě.
Mikulovská 64, Plzeň, 323 00

Mistrovydelikatesy.cz

Obchod nabízí potraviny řecké produkce, olivové oleje, octy, vína, včelí med, originální řeckou kávu, mořské plody, koření a byliny, fazole, pomazánky a další delikatesy.
Plachého 880/26, Plzeň, 301 00

Plzeňské farmářské trhy

Plzeňské farmářské trhy nabízejí potraviny lokálního původu s dohledatelným původem.
Prešovská 8, Plzeň, 301 00